FormÇelik / Hakkımızda


Türk inşaat sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Form Demir ve Çelik A.Ş. kurulduğu günden itibaren inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir

Birçok projeye başarıyla imza atmıştır. Kayseri’de kurulmuş olan firmamız kendi çelik işleme tesisleri ile birçok inşaat projesinde çelik ve betonarmeyi birleştirerek hızlı ve ekonomik çözümler üretebilmiştir. Planlı ve istikrarlı büyüme politikası ile kısa zamanda sektörünün önemli isimleri arasında yerini alan Form Demir ve Çelik A.Ş.; alışveriş merkezleri, spor tesisleri, iş merkezleri, hastane binaları, eğitim kurumları binaları, gençlik merkezleri, sosyal faaliyet alanları, yaya üst geçitleri, konut inşaatları, fabrika binaları başta olmak üzere çeşitli inşaat ve taahhüt çalışmalarını yürütmektedir.

Büyük küçük her projeyi büyük bir titizlikle ve kalite bilinciyle yerine getirmektedir.

Gerçekleştirdiği her projede kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen Form Demir ve Çelik A.Ş. tecrübesi, dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları ile küreselleşen ekonomide hızlı ve yüksek kalitedeki hizmetleri ve yarattığı sinerji ile inşaat sektöründe her zaman pay sahibi olmayı hedef olarak benimsemiştir.

Tamamlamış olduğu taahhüt projelerinin başarıyla hizmete alan Form Demir ve Çelik A.Ş., prensipleri ve hedefleri doğrultusunda sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.